Motto szkoły

"Nie zapomnij, szkoło, tej prawdy najprostszej, że dziecku trzeba miłości, miłości, miłości"

Kornel Makuszyńskii

 

GALA WOJEWÓDZKA KONKURSU "MAM 6 LAT"

 

Szkoła Podstawowa Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego w Białymstoku otrzymała we wtorek 29 maja wyróżnienie w konkursie "Mam 6 lat" ogłoszonym przez Ministerstwo Edukacji. Projekt nasz przeszedł do etapu centralnego konkursu, który odbędzie się 4 czerwca w Warszawie.

Konkurs skierowany był do rad rodziców szkół podstawowych i przedszkoli i miał na celu upowszechnianie najciekawszych form aktywności rad rodziców we współpracy z całą szkolną społecznością i partnerami ze środowiska pozarządowego, umożliwiających przyjazną adaptację dzieci 6. letnich do edukacji szkolnej oraz wzmocnienie w środowisku świadomości potrzeby edukacji szkolnej sześciolatków.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego.

Oto parę zdjęć z uroczystości w Urzędzie Marszałkowskim.

 

mam-6-lat-gala-urzad-marszalkowski-20120529_9_10         mam-6-lat-gala-urzad-marszalkowski-20120529_9_11

 

mam-6-lat-gala-urzad-marszalkowski-20120529_9_15

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GALA OGÓLNOPOLSKA KONKURSU "MAM 6 LAT" SP 11 LAUREATEM KONKURSU

 

W dn. 4.06.2012r. w Galerii Porczyńskich w Warszawie odbyła się gala finałowa konkursu "Mam 6 lat" organizowanego przez MEN. Było to podsumowanie 16 gal regionalnych. W spotkaniu udział wzięła minister edukacji Krystyna Szumilas.

Konkurs "Mam 6 lat" był adresowany do rad rodziców przedszkoli i szkół podstawowych. Jego celem była promocja najciekawszych formy aktywności rad rodziców, którym zależy na przyjaznej adaptacji dzieci sześcioletnich w szkole. W konkursie udział wzięli rodzice z 266 przedszkoli i 412 szkół z całej Polski.

Szkoła Podstawowa Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Białymstoku oraz Przedszkole Samorządowe Integracyjne nr 41 w Białymstoku to laureaci ogólnopolskiego konkursu.

Nagrodę z rąk pani minister Krystyny Szumilas odebrała Bożena Chodyniecka - dyrektor szkoły i Anna Mikulska-Półtorak - przewodnicząca rady rodziców. Razem z placówkami udział w spotkaniu wzięli: p. Jerzy Kiszkiel - Podlaski Kurator Oświaty oraz p. Adam Poliński - Wiceprezydent Miasta Bialegostoku.

 

 

         

 

 

             

 

 

 

PREZENTACJA "MAMO, TATO IDĘ DO JEDENASTKI"

 

Krótki film do obejrzenia z naszymi sześciolatkami w roli głównej.

 

               

 

 

PISZĄ O NAS W PRASIE

W dniu 06 czerwca 2012 r. na łamach Kuriera Porannego ukazał się artukuł na temat naszego udzaiału w ogólnopolskim konkursie "Mam 6 lat" organizowanego przez MEN. Zapraszamy do lektury w/w artykułu. 

SP nr 11 i przedszkole nr 41 nagrodzone w ogólnopolskim konkursie (wersja do pobrania w formacie pdf)

 

 

 

-= Powrót do srony głównej =-