Motto szkoły

"Nie zapomnij, szkoło, tej prawdy najprostszej, że dziecku trzeba miłości, miłości, miłości"

Kornel Makuszyńskii

Osiągnięcia uczniów

Rok szkolny 2017/18

Osiągnięcia naukowe uczniów w roku szkolnym 2017/2018

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego "Olimpus" - laureaci: Wiktoria Ćwik kl. VI a, Hanna Kowalska kl. VI a, Małgorzata Łapińska kl. VI b, Konrad Kropiwnicki kl. VII c

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Uroki jesieni" - Filip Cieciorko kl. III c - wyróżnienie

Osiedlowy Konkurs Plastyczny "Moje zielone osiedle"
Julia Jakoniuk kl. V a - I miejsce
Szymon Rafałko kl. III c - II miejsce
Wiktoria Szmurło kl. III c - III miejsce
Szymon Żurakowski kl. VII b - III miejsce

Miejski Konkurs Recytatorski "Baje, bajki, bajeczki" - H. Prokopczuk kl. III d - I miejsce,
                             D. Szewczuk kl. III a - wyróżnienie, M. Łapińska kl. VI b - II miejsce

Kangur Matematyczny - K. Antonowski kl. IV a, K. Stocki kl. IV e, K. Szymański kl. IV e, Z. Czech kl. V b, M. Jasiuk kl. VII c - wyróżnienia

Ogólnopolski Konkurs Matematyczno - Plastyczny "Pi-Plakat"
P. Monach kl. VI c - III miejsce

Ogólnopolski Konkurs Dzieci i Młodzieży "Dary serca" poświęcony bł. ks. M. Sopoćko
H. Prokopczuk kl. III d - wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs Matematyczny "Event na Pi" - SP 11 - II miejsce

Miejski Przegląd Pieśni Patriotycznej "Rozśpiewany Białystok" - Chór SP 11 - III miejsce

 

Osiągnięcia sportowe uczniów w roku szkolnym 2017/2018

Ogólnopolski Turniej Dzieci w Szermierce - Olsztyn
III miejsce - Dominika Dojlido kl. V a
V miejsce - Sandra Płachta kl. V a
VI miejsce - Kacper Kulikowski kl. V a
VII miejsce - Jakub Łabanowski kl. V a

XVIII Bieg Godzinny, Test Coopera, Bieg 6 - minutowy - wojewódzki
III miejsce - Wiktoria Luczewska kl. VI a - (Bieg 6 - minutowy)

XXXIV Bieg Sylwestrowy - wojewódzki
I miejsce - Wiktoria Luczewska kl. VI a - (400 m)

XVII Bieg Niepodległości - wojewódzki
I miejsce - Wiktoria Luczewska kl. VI a - (600m)

Igrzyska Dzieci Miasta Białegostoku w biegach przełajowych
IV miejsce - Wiktoria Luczewska kl. VI a - (700m) awans do finałów wojewódzkich

Zawody Integracyjne - Atletyka dla Każdego - miejski
I miejsce - Kacper Pacewicz kl. VI b - (bieg wahadłowy, skok w dal)
I miejsce - Anna Hajkowska kl. VI e - (rzut piłką lekarską)
I miejsce - Marzena Fiedorczuk kl. VI b - (bieg wahadłowy, skok w dal)
II miejsce - Laura Bach kl. IV a - (bieg wahadłowy, skok w dal, rzut piłką lekarską)
II miejsce - Anna Hajkowska kl. VI e - (bieg wahadłowy, skok w dal)
II miejsce - Marzena Fiedorczuk kl. VI b - (rzut piłką lekarską)
II miejsce - Kacper Pacewicz kl. VI b - (rzut piłką lekarską)

IX Profilaktyczno - Integracyjny Mityng w Pływaniu o Puchar Dyrektora SP 30 - miejski
I miejsce - Aleksandra Szymonowicz kl. IV a - (25m stylem dowolnym)
I miejsce - Natalia Żywna kl. IV c - (50m stylem dowolnym)
I miejsce - Michalina Michalczuk kl. IV c - (50m stylem klasycznym)
I miejsce - Drużynowo SP 11
II miejsce - Alicja Dawidziuk kl. V b - (50m stylem dowolnym)
II miejsce - Judyta Śliżewska kl. IV a - (25mstylem dowolnym)
II miejsce - sztafeta SP 11 - Alicja Dawidziuk kl. V b, Natalia Żywna kl. IV c, Mateusz Małaszkiewicz kl. VI a, Karol Zalewski kl. VI c
III miejsce - Anna Hajkowska kl. VI e - (25m stylem grzbietowym)
III miejsce - Szymon Żurakowski kl. VII b - (25m stylem grzbietowym)
IV miejsce - Mateusz Małaszkiewicz kl. VI a - (50m stylem dowolnym)

Ogólnopolski Turniej Młodzików w Wołominie - V miejsce - Laura Talecka kl. VII b

Mistrzostwa Polski Młodzików w Sosnowcu
V miejsce - drużynowo chłopcy: Jakub Kondzior kl. V a, Mateusz Pawlik kl. V a
VII miejsce - drużynowo dziewczęta: Laura Talecka kl. VII b

Ogólnopolski Turniej Młodzików w Grodzisku Mazowieckim
VII miejsce - Laura Talecka kl. VII b

Ogólnopolski Turniej Młodzików w Koninie - XII miejsce - L. Talecka kl. VII b

Ogólnopolski Turniej Młodzików w Sosnowcu - XVII miejsce - L. Talecka kl. VII b

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w aerobiku rekreacyjnym - wojewódzki  
III miejsce - reprezentacja dziewcząt: Liwia Łukaszewicz, Emilia Mościcka, Julia Mróz, Aleksandra Peczyk, Julia Wasilewska, Emilia Zadykowicz kl. VII c

Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym
VII miejsce - Julia Wasilewska kl. VII c
finalistka - Ewa Wasilewska kl. V a

Igrzyska Dzieci w Drużynowych Biegach Przełajowych - wojewódzki
finalistka - Wiktoria Luczewska kl. VI a

Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Strzelectwie - miejski
I miejsce - Bartosz Dziekoński kl. VII b
I miejsce - drużyna chłopców: Bartosz Dziekoński kl. VII b, Konrad Majewski kl. VI a, Karol Zalewski kl. VI c,
VIII miejsce - drużyna dziewcząt: Wiktoria Ćwik kl. VI a, Jana Słuka kl. VI c, Oliwia Szymaniuk kl. VI c

Biegi Przełajowe z okazji "Dnia Ziemi" i 'Dni Olimpijczyka" - miejski
I miejsce - Dominika Czelej kl. II a, Wojciech Dąbrowski kl. I c
III miejsce - Wiktoria Luczewska kl. VI a, Tomasz Masłowiecki kl. IV c
IV miejsce - Emilia Mościcka kl. VII c
V miejsce - Monika Łupińska kl. IV c, Mateusz Szarkowski kl. V b

XXXVII Mały Memoriał B. Malinowskiego w biegach przełajowych - miejski
II miejsce - drużynowo SP 11 (dziewczęta i chłopcy)
II miejsce - Wiktoria Luczewska kl. VI a, Emilia Mościcka kl. VII c, Gabriel Ciuchno kl. VII a
III miejsce - Wojciech Dąbrowski kl. I c
IV miejsce - Michał Zajkowski kl. V b
V miejsce - Mateusz Szarkowski kl. V b, Urszula Syta kl. VII c

IV Międzyszkolne Zawody "Atletyka dla każdego" - miejski
I miejsce - Anna Hajkowska kl. VI e (skok w dal, bieg na 200m)
I miejsce - Kacper Pacewicz kl. VI b (bieg na 400m)
II miejsce - Marzena Fiedorczuk kl. VI b (rzut p. lekarską, skok w dal)
III miejsce - Izabela Kirpsza kl. VI e (rzut p. lekarską), Marzena Fiedorczuk kl. VI b (bieg na 200m)
III miejsce - Kacper Pacewicz kl. VI b (skok w dal, rzut p. lekarską)

Turniej Rubgy Tag - Sobolewo - miejski
II miejsce - drużyna kl. VI - Bartosz Dziekoński, Konrad Majewski, Dawid Monach, Bartosz Znosko, Kacper Pacewicz, Paulina Monach, Wiktoria Ćwik
V miejsce - drużyna kl. IV - Tomasz Masłowiecki, Wiktor Hryniewiecki, Filip Szmurło, Szymon Sadowski, Ignacy Kułak, Amelia Haponik, Monika Łupińska, Natalia Krasowska, Martyna Krasowska, Natalia Żywna, Magda Masełbas

Turniej Rugby Tag - Białystok SP 12 - miejski
IV miejsce - drużyna kl. IV - Tomasz Masłowiecki, Wiktor Hryniewiecki, Filip Szmurło, Szymon Sadowski, Ignacy Kułak, Amelia Haponik, Monika Łupińska, Natalia Krasowska, Martyna Krasowska, Natalia Żywna, Magda Masełbas
V miejsce - drużyna kl. VI - Bartosz Dziekoński, Konrad Majewski, Dawid Monach, Bartosz Znosko, Kacper Pacewicz, Paulina Monach, Marlena Stasiuk, Wiktoria Ćwik

Półfinały Indywidualnych Mistrzostw województwa w tenisie stołowym
II miejsce - Ewa Wasilewska kl. V a
V miejsce - Julia Wasilewska kl. VII c

Igrzyska Miasta w lekkiej atletyce - miejski
V miejsce - Wiktoria Luczewska kl. VI a (bieg na 600m)
VI miejsce - Bartosz Dziekoński kl. VII b (skok w dal, bieg na 60m)
VIII miejsce - Emilia Mościcka kl. VII c (bieg na 600m)

Igrzyska Miasta w czwórboju lekkoatletycznym - miejski
VI miejsce - drużyna chłopców: Bartosz Dziekoński kl. VII b, Konrad Majewski kl. VI a, Dawid Monach kl. VI c, Mateusz Szarkowski kl. V b, Oliwier Wodnicki kl. VII a, Michał Zajkowski kl. V b

 

Osiągnięcia sportowe uczniów w roku szkolnym 2016/2017

 

Igrzyska Miasta Białegostoku w badmintonie
III miejsce - drużyna dziewcząt: M. Jacewicz, A. Jagielska, A. Arciszewska
IX miejsce - drużyna chłopców: K. Piaścik, M. Kondzior, J. Kondzior

 

Igrzyska Miasta Białegostoku w unihokeju
IV miejsce - drużyna dziewcząt: J. Wasilewska, E. Mościcka, S. Munkhbat, K. Stachurska, Z. Bełbot, A. Jagielska, E. Wasilewska, W. Smoleńska

 

Igrzyska Miasta Białegostoku w piłce nożnej
IV miejsce - drużyna dziewcząt: J. Wasilewska, E. Mościcka, S. Munkhbat, K. Stachurska, A. Arciszewska, A. Jagielska, E. Wasilewska, S. Płachta

 

Ogólnopolski Turniej Pierwszy Krok Szermierczy
III miejsce - Oskar Borkowski kl. IV a
VII miejsce - Ewa Wasilewska kl. IV a
VIII miejsce - Maja Kirpsza kl. IV a

 

Ogólnopolski Turniej Młodzików - szermierka
VII miejsce - Laura Talecka kl. VI b

 

Mistrzostwa Polski Młodzików - szermierka
VIII miejsce - Laura Talecka kl. VI b - drużynowo

 

Nestle Cup - wojewódzki
V miejsce - Wiktoria Luczewska kl. Va - bieg na 60m
VI miejsce - Michał Zajkowski kl. IV b - skok w dal

 

XXXI Mały Memoriał B. Malinowskiego w biegach przełajowych - miejski
I miejsce - Dominika Czelej kl. I a, Wojciech Dąbrowski kl. O
II miejsce - drużynowo SP 11 (dziewczęta i chłopcy z klas O - VI)
III miejsce - Wiktoria Luczewska kl. Va
IV miejsce - Emilia Mościcka kl. VI c, Karol Szajman kl. V c
V miejsce - Alan Bujnowski kl. V b
VI miejsce - Mateusz Szarkowski kl. IV b

 

Biegi Przełajowe z okazji "Dnia Ziemi" i "Dni Olimpijczyka" - miejski
I miejsce - Michał Zajkowski kl. IV b
II miejsce - Gabriel Ciuchno kl. VI a
IV miejsce - Emilia Mościcka kl. VI c

 

Igrzyska Miasta w lekkiej atletyce
VI miejsce - Mateusz Haponik kl. VI c - bieg na 1000m

 

Igrzyska Miasta w czwórboju lekkoatletycznym
VII miejsce - drużyna dziewcząt: Julia Wasilewska, Emilia Mościcka, Selenge Munkhbat, Adrianna Jagielska, Noemi Grześkowiak

 

I Turniej Rugby Tag - miejski

 

VII miejsce - drużyna chłopców: Patryk Grzęda, Jakub Dzikiewicz, Bartosz Dziekoński, Maciej Jasiuk, Łukasz Żyłkiewicz, Alan Bujnowski, Kacper Mróz, Krzysztof Peczyk

 

Rok szkolny 2015/16

Laureaci i finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2015/2016

Laureaci:                                                                                                                        

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego - Weronika Kopańko kl. VI b,
                                                                   Marcelina Tarasiuk kl. VI c

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego - Karolina Czech kl. VI a

Finaliści:          

Wojewódzki Konkurs Matematyczny - Łukasz Czarniecki kl. VI c

Wojewódzki Konkurs Historyczny - Michał Mańkowski kl. VI b

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego - Gabriela Dąbrowska kl. VI c,
                                                                         Maciej Panasiuk kl. VI c

 

Osiągnięcia naukowe uczniów w roku szkolnym 2015/2016

 

Wojewódzki Konkurs Literacki "Biblioteka to dobre miejsce dla człowieka" -
Paulina Kowalska kl. V c - wyróżnienie

 

Międzyszkolny Konkurs Literacki "Gimnastyka i jedzenie to bardzo ważna sprawa" -
Lucjan Szaciłowski kl. VI d - II miejsce

 

XV Miejski Konkurs Ortograficzny  klas VI - Karol Suchański kl. VI b - wyróżnienie

 

Kangur Matematyczny 2016 - Zachary Czech kl. III b - wynik bardzo dobry
Tomasz Czarniecki kl. III b, Karol Stocki kl. II e, Kacper Szymański kl. II e - wyróżnienia

 


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Warszawa za 100 lat"
Magdalena Jopich kl. V a - I miejsce
Adrianna Jagielska kl. V a - II miejsce
Julia Wasilewska kl. V c - III miejsce
Noemi Grześkowiak kl. V a, Magda Wierzchucka kl. V b, Aleksandra Peczyk kl. V c - wyróżnienia

 

Eliminacje Wojewódzkie XXIX Małego Konkursu Recytatorskiego "Baje, bajki, bajeczki" Hanna Prokopczuk kl. I d -  wyróznienie

 

Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Baje, bajki, bajeczki" etap miejski - Zofia Świrydowicz kl. IV a - I miejsce

 

VII edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Różnorodność przestrzenią dialogu. Pieśni i tańce - tradycja i współczesność" - Hanna Prokopczuk kl. Id -  III miejsce

 

Miejski Konkurs Biblijny - Marta Moćko kl. V c - I miejsce

 

Międzyszkolny Konkurs Historyczny "Twoje miejsce okaże się darem"
kategoria album
Ewa Maliszewska kl. VI a - I miejsce
Paweł Górski kl. VI a - II miejsce
kategoria Kartka z pamiętnika pielgrzyma
Damian Zabłocki kl. VI b - I miejsce
kategoria Chrzcielnice świątyń Białegostoku i Podlasia
Jakub Stasiewicz kl. VI a - I miejsce
Damian Pawłuszewicz kl. VI a - II miejsce

 

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Starożytne systemy zapisywania liczb"
kategoria plakat
Paweł Górski kl. VI a - I miejsce
Patrycja Piskurewicz kl. VI c - II miejsce
kategoria album
Damian Zabłocki kl. VI b - I miejsce
Maciej Panasiuk kl. VI c - III miejsce

 

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo - Literacki "Piękno podlaskiej przyrody"
Przemysław Peczyk kl. VI b - I miejsce
Eryk Jaworowski kl.VI a - III miejsce

 

 

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2015/2016

 

VII Miejski Profilaktyczno - Integracyjny Mityng w Pływaniu -
I miejsce sztafeta 4x25 - Karol Zalewski kl.IV c, Patryk Grzęda kl. V b,
                                        Krzysztof Kasjański kl. VI b, Kacper Zajkowski kl. VI b
I miejsce kat. kraul 25 m - Anna Hajkowska kl. IV e
                                           Kacper Zajkowski kl. VI b
                                           Krzysztof Kasjański kl. VI b
II miejsce kat. kraul 25 m - Izabela Kirpsza kl. IV e
II miejsce kat. grzbiet 25 m - Zofia Biegluk kl. IV a
III miejsce kat. grzbiet 25 m - Patryk Grzęda kl. V b
I miejsce kat. grzbiet 50 m - Magdalena Chmielewska kl. VI a
III miejsce kat. grzbiet 50 m - Krzysztof Kasjański kl. VI b

 

Igrzyska Województwa Podlaskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych - finalistka - Weronika Kopańko kl. VI b

 

Igrzyska Miasta Białegostoku w unihokeja - II miejsce -
M. Masłowiecki kl. VI c, E. Michałowski kl. VI c, K. Kasjański kl. VI b,
J. Dzikiewicz kl. V b, P. Kuźma kl. VI b, D. Zabłocki kl. VI b,
M. Zimny kl. VI c, N. Znosko kl. VI c
 

 

Mistrzostwa Polski Młodzików w szermierce
 III miejsce Jakub Dzierniejko kl. VI c

 

Igrzyska Województwa Podlaskiego w lekkiej atletyce
60m III miejsce Weronika Kopańko kl. VI b, XI miejsce Adam Fiedorowicz kl. VI b
200m VI miejsce Weronika Kopańko kl. VI b

 

Nestle CUP - wojewódzki - 60m I miejsce Adam Fiedorowicz kl. VI b
                                             300m VI miejsce Adam Fiedorowicz kl. VI b

 

RUN KIDS IV Mityng "Wschodzący Białystok" - miejski 
60m I miejsce Adam Fiedorowicz kl. VI b
60m II miejsce Weronika Kopańko kl. VI b

 

Igrzyska Miasta Białegostoku w lekkiej atletyce
60m II miejsce Weronika Kopańko i Adam Fiedorowicz kl. VI b
200m III miejsce Weronika Kopańko kl. VI b
skok w dal III miejsce Adam Fiedorowicz kl. VI b
sztafeta chłopców 4x60m IV miejsce A. Fiedorowicz, E. Michałowski,
                                                            J. Dzierniejko, N. Znosko kl. VI c

 

XXXV Memoriał im. B. Malinowskiego w biegach przełajowych - miejski
I miejsce Bartosz Dziekoński kl. V b
IV miejsce Adam Fiedorowicz kl. VI b
V miejsce Oliwier Muszyński kl. IV c
V miejsce Maksymilian Zimny kl. VI c
IV miejsce - drużynowo SP 11

 

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora PG 16 - miejski
III miejsce Eryk Mlenko kl. VI c, Michał Masłowiecki kl. VI c,
Euzebiusz Michałowski kl. VI c, Jakub Stasiewicz kl. VI c, Krzysztof Kasjański kl. VI b, Damian Zabłocki kl. VI b, Mateusz Haponik kl. V c, Patryk Grzęda kl. V b, Jakub Dzikiewicz kl. V b.

 

III Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora PG 16 - miejski
I miejsce Julia Zajkowska kl. VI a
II miejsce Julia Wolska kl. VI a
III miejsce Julia Wasilewska kl. V c
IV miejsce Ewa Maliszewska kl. VI a

 

 

Rok szkolny 2014/15

 

Laureaci i finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2014/2015

Laureaci:                                                                                                                        

Wojewódzki Konkurs Matematyczny - Bartłomiej Świda kl. VI c

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego - Bartłomiej Świda kl. VI c

Finaliści:

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego - Julia Tyszkiewicz kl. VI a,
                                                                   Weronika Kopańko kl. V b

Wojewódzki Konkurs Historyczny - Jakub Piekut kl. VI a, Łukasz Szczęsnowicz kl. VI a

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego - Gabriela Dąbrowska kl. VI c

 

Osiągnięcia naukowe uczniów w roku szkolnym 2014/2015

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia - Bartłomiej Świda kl. VI c
                                                                            8 miejsce w Polsce, tytuł Mistrza

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia - Jakub Jacewicz kl. VI a
                                                                           15 miejsce w Polsce, tytuł Eksperta

Ogólnopolski Konkurs "Wypisz, wymaluj super kota" - Faustyna Dąbrowska kl. III b laureatka

Wojewódzki Konkurs "Jaki wspaniały Internet" - Urszula Chocian kl. VI a nagroda główna
                                                                                Faustyna Dąbrowska kl. III b wyróżnienie

Rejonowy Konkurs Plastyczno - Językowy Języka Angielskiego
"Mój słownik zimowo - świąteczny" - Małgorzata Sokołowska kl. VI d wyróżnienie

 

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2014/2015

VI Miejski Profilaktyczno - Integracyjny Mityng w Pływaniu -
                 M. Biegluk, M. Mosiej, B. Świda, M. Świda kl. VI c - I miejsce w sztafecie 4x25
B. Świda - I miejsce w kat. 25 m kraul
M. Świda - II miejsce w kat. 25 m kraul
K. Zajkowski - III miejsce w kat. 25 m kraul
M. Biegluk - I miejsce w kat. 25 m klasyk
M. Chmielewska - I miejsce w kat. 50 m grzbiet
M. Mosiej - II miejsce w kat. 50 m kraul
M. Andryszewska - II miejsce w kat. 25 m klasyk

Igrzyska Województwa Podlaskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych -
W. Kopańko kl. Vb, W. Maliszewska kl. VI a - finalistki

Bieg 6 - minutowy - wojewódzki - W. Maliszewska kl. VI a - I miejsce,
                                                         C. Łuczak kl. VI a - I miejsce,
                                                         M. Mosiej kl. VI c - III miejsce

XXXI Bieg Sylwestrowy - wojewódzki - Weronika Maliszewska kl. VI a - I miejsce

Ogólnopolska Liga Szachowa
kategoria dziewcząt do 12 lat - Sabrina Woronis kl. VI a - II miejsce,
kategoria dziewcząt do 13 lat - Sabrina Woronis kl. VI a - III miejsce

Igrzyska Miasta Białegostoku w Badmintonie -
C. Łuczak kl. VI a, A. Karbowski kl. VI a, J. Jacewicz kl. VI a - II miejsce

Podlaska Liga Badmintona - wojewódzki - Cezary Łuczak kl. VI a - I miejsce

XVI Uliczny Bieg "Z Trójką" - miejski - W. Kopańko kl. V b - I miejsce - 600 m
                                                                   C. Łuczak kl. VI a - I miejsce - 800 m
                                                                   K. Kasjański kl. V b - I miejsce - 600 m
                                                                    E. Mościcka kl. IV c - II miejsce - 600 m
                                                                   S. Munkhbat kl. IV a - II miejsce - 400 m
                                                                   G. Ciuchno kl. IV a - II miejsce - 600 m

XIV Memoriał B. Malinowskiego w biegach przełajowych - miejski -
C. Łuczak kl. VIa - III miejsce - 1000 m
drużynowo: C. Łuczak, M. Mosiej, E. Mościcka, D. Łupińska - III miejsce

XII bieg przełajowy "Dni Olimpijczyka i Dni Ziemi" - miejski -
W. Kopańko kl. V b - I miejsce
C. Łuczak kl. VI a - I miejsce
K. Kasjański kl. V b - II miejsce

Podlaska Liga Badmintona - wojewódzki - J. Jacewicz kl. VI a - II miejsce