- UROCZYSTE ROZSTRZYGNIĘCIE II EDYCJI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO PT. "MÓJ ŚWIĘTY SUPERBOHATER"

29 października 2019 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie II edycji międzyszkolnego konkursu plastycznego pt. „Mój święty superbohater”, który przebiegał pod hasłem „Idę pełnić Twoją wolę – Jan Paweł II”.
Tegoroczna edycja konkursu była okazją do przybliżenia dzieciom i młodzieży historii życia Papieża, bogactwa jego nauczania i jego wpływ na dzieje Polski.
    Po krótkiej części artystycznej, przygotowanej przez uczniów pod kierunkiem pani Haliny Staniewicz, zostały ogłoszone wyniki konkursu. Spośród 80 nadesłanych prac komisja konkursowa wyłoniła 21, które zostały nagrodzone. Zaproszeni goście - Dyrektor Wydziału Katechetycznego
Ks. Doktor Bogdan Skłodowski oraz  Proboszcz Parafii pw. Świętej Rodziny Ks. Prałat Roman Balunowski - wręczyli nagrody następującym uczniom:

W kategorii klas I-III

Lena Śledzińska SP 29
Kinga Cieśluk SP 44
Filip Dziejmy SP w Kruszewie

Hubert Wejda SP 29
Agnieszka Kurnicka SP Sióstr Misjonarek Św. Rodziny
Pijanowska Maria SP Sióstr Misjonarek Św. Rodziny
Łucja Jabońska ZSK MB Miłosierdzia
Hanna Nienałmowska ZSK MB Miłosierdzia

W kategorii klas IV-VIII:

Alicja Dudzińska SP 37
Alicja Żegarska SP 1
Aleksander Dorochowicz SP 11
Remigiusz Czech SP 11
Anna Kaźmierowska SP Sióstr Misjonarek Św. Rodziny
Jan Małyszko SP 47
Aleksandra Andrukiewicz SP 15

Prace wyróżnione
Maja Nancewicz SP 29
Kacper Kiercu SP w Księżynie
Natalia Krasowska SP 11
Michalina Michalczuk SP 11
Marcel Nytko SP 47
Ewa Eksterowicz SP 44

Na koniec Dyrektor SP nr 11 Pani Bożena Chodyniecka podziękowała nauczycielom, którzy pomogli uczniom w przygotowaniu nagrodzonych prac. Można je  obejrzeć
na wystawie umieszczonej na parterze przy stołówce do 6 listopada 2019r.