- Rekrutacja do kl. I i "0".

Szkoła Podstawowa Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego w Białymstoku prowadzi nabór na rok szkolny 2020/2021 do klas pierwszych: ogólnodostępnych,  integracyjnych, klas dla dzieci z autyzmem, klasy dla dzieci z wadą słuchu; do oddziału przedszkolnego integracyjnego - "0" oraz do oddziału przedszkolnego dla dzieci z autyzmem - "0".

REKRUTACJA DO KLAS I:

Rodzicu, wejdź w poniższy link, wypełnij i dostarcz do placówki pierwszego wyboru!

naborsp-kandydat.vulcan.net.pl/bialystok

Link będzie czynny od 24 lutego 2020 r. (termin, w którym rusza rekrutacja).

?    Informacje dotyczące rekrutacji do szkół podstawowych na rok szkolny 2020/2021   ?

REKRUTACJA DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO "0":

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja do oddziału przedszkolnego rozpocznie się zgodnie
z terminem, tj. 16 marca 2020 r.

W związku z koniecznością zminimalizowania zagrożenia epidemiologicznego prosimy o przynoszenie
do szkoły wypełnionych wniosków rekrutacyjnych w zamkniętych kopertach. Wnioski zostawiamy
w skrzynce-pojemniku ustawionej w przedsionku szkoły.

naborp-kandydat.vulcan.net.pl/bialystok

Link będzie czynny od 16 marca 2020 r. (termin, w którym rusza rekrutacja).

?  Informacje dotyczące rekrutacji do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2020/2021   ?