- Święto szkoły 2020

Kochani uczniowie, drodzy rodzice!

Konkurs, zorganizowany, by uświetnić Święto Naszej Szkoły właśnie został rozstrzygnięty. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy w tym trudnym dla nas czasie wykazali się nie tylko zaangażowaniem, ale też podzielili się swoim talentem. Nadesłane prace komisja konkursowa obejrzała z ogromnym zainteresowaniem. Potwierdzają one, że uczniowie naszej szkoły znają postać Kornela Makuszyńskiego i jego twórczość. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Przy nagrywaniu materiałów nieoceniona okazała się pomoc rodziców - jak zawsze stanęli oni na wysokości zadania. Wszyscy są zwycięzcami, gratulujemy!

Aleksander Dorochowicz z kl. 5 a - ,,Przygody Koziołka Matołka" K. Makuszyński

Karolina Zdrodowska z kl. 7 b - "Szaleństwa Panny Ewy" K. Makuszyński