Motto szkoły

"Nie zapomnij, szkoło, tej prawdy najprostszej, że dziecku trzeba miłości, miłości, miłości"

Kornel Makuszyńskii

- Święto szkoły 2020

Kochani uczniowie, drodzy rodzice! 

Konkurs, zorganizowany, by uświetnić Święto Naszej Szkoły właśnie został rozstrzygnięty. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy w tym trudnym dla nas czasie wykazali się nie tylko zaangażowaniem, ale też podzielili się swoim talentem. Nadesłane prace komisja konkursowa obejrzała z ogromnym zainteresowaniem. Potwierdzają one, że uczniowie naszej szkoły znają postać Kornela Makuszyńskiego i jego twórczość. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Przy nagrywaniu materiałów nieoceniona okazała się pomoc rodziców - jak zawsze stanęli oni na wysokości zadania. Wszyscy są zwycięzcami, gratulujemy!

 

Aleksander Dorochowicz z kl. 5 a - ,,Przygody Koziołka Matołka" K. Makuszyński

Karolina Zdrodowska z kl. 7 b - "Szaleństwa Panny Ewy" K. Makuszyński

Jan Rogożyn z kl. 5 b - ,,Przygody Koziołka Matołka" K. Makuszyński

Iwan Nestsiaruk z kl. 5B - ,,120 przygód Koziołka Matołka" K. Makuszyński