- Konkurs grafiki komputerowej "Pocztówka z mojej szkoły"

Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Białymstoku zaprasza wszystkich uczniów klas 4-8 do wzięcia udziału w szkolnym konkursie z grafiki komputerowej pt.: "Pocztówka z mojej szkoły"

Organizatorzy konkursu:
Nauczyciele informatyki w SP 11
Cele konkursu:
- wspieranie działań i możliwości twórczych dzieci i młodzieży,
- rozwijanie i doskonalenie umiejętności pracy w programach do grafiki do komputerowej
- rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej
- prezentacja i popularyzacja twórczości uczniów naszej szkoły.

Uczestnicy:
Uczniowie klas 4-8 ze Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego w Białymstoku
Warunki konkursu:
1. Prace mogą być wykonane w dowolnym programie do grafiki komputerowej, można używać tabletów graficznych. Wielkość prac format A3 (297 na 420mm), format zapisu prac do wyboru .jpg, bmp, tif
2. Prac nie drukujemy, wysyłamy na e-maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w nazwie przysyłanego pliku podając nazwisko i imię uczestnika konkursu oraz klasę, Prace można również dostarczyć dla nauczyciela informatyki na pendrivie.
3. Prace należy zgłosić do konkursu do dnia 16.12.2020 r
4. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu 3 prace.

5. Zgoda rodziców opiekunów prawnych

Termin składania prac:
Prace należy przesłać na e-maila do dnia 16.12.2020 r., ewentualnie dostarczyć na pendrivie dla nauczyciela uczącego informatyki

Ocena prac:
Oceny prac dokona jury powołane przez Organizatorów Konkursu, przyznając nagrody oraz kwalifikując prace do udziału w wystawie pokonkursowej.
Przy ocenie prac jury konkursu będzie brało pod uwagę technikę wykonania pracy, oryginalność kompozycji, zgodność tematyczną oraz pomysłowość autora.

Lista Laureatów konkursu zostanie podana 11.01.2021 r. na stronie internetowej szkoły www.sp11.bialystok.pl im. Kornela Makuszyńskiego w Białymstoku

Wystawa pokonkursowa:

Najlepsze prace zostaną zaprezentowane na wystawie w naszej szkole, oraz zamieszczone na stronie internetowej szkoły.

Nagrody:
Przewidujemy nagrody indywidualne dla Laureatów konkursu w następujących kategoriach:
I kategoria: klasa 4-5 II kategoria: klasa 5-6 III kategoria: klasa 8

Organizator konkursu zastrzega sobie prawo publikowania i reprodukowania prac konkursowych oraz zdjęć bez wypłacania honorariów autorskich. Przysłane prace przechodzą na własność organizatorów.
Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika i opiekuna konkursu przez Organizatorów dla celów organizacyjnych
i promocyjnych konkursu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!!!

2020 11 05 konkurs graf komp plakat konkursowy