Motto szkoły

"Nie zapomnij, szkoło, tej prawdy najprostszej, że dziecku trzeba miłości, miłości, miłości"

Kornel Makuszyńskii

- Konkurs "DZIECI RYMOWANIE = BEZPIECZNYCH ZASAD PRZEZ DZIADKÓW PRZESTRZEGANIE"

 

Zachęcamy do udziału w konkursie "DZIECI RYMOWANIE = BEZPIECZNYCH ZASAD PRZEZ DZIADKÓW PRZESTRZEGANIE" organizowanym przez Policjantów Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Celem przedsięwzięcia jest uwrażliwienie osób starszych na współczesne zagrożenia związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem seniorów. Uczestnicy konkursu tj. dzieci w wieku 7 - 11 lat mają za zadanie napisanie krótkiej rymowanki, dotyczące powyższej tematyki. 

 

Rymowankę należy podpisać czytelnie podając imię i nazwisko, dołączyć do niej formularz zgłoszeniowy (załącznik nr 1) oraz oświadczenie opiekuna ( załącznik nr 2). Następnie dostarczyć do dnia 31 grudnia 2020 roku:

- listownie lub osobiście do Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku ( ul. Gen. J. Bema 4 z dopiskiem KONKURS),

- drogą elektroniczną na adres e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ;

 

Regulamin konkursu, formularze do pobrania ze strony internetowej szkoły

Szczegółowych informacji udzielają pedagodzy szkolni

2020 12 03 konkurs rymowanie

 

Formularz zgłoszeniowy ( zał-nr-1)

Oświadczenie opiekuna ( zał. nr 2)

Regulamin konkursu