Motto szkoły

"Nie zapomnij, szkoło, tej prawdy najprostszej, że dziecku trzeba miłości, miłości, miłości"

Kornel Makuszyńskii

- Podsumowanie akcji "Łańcuch dobra"

     Drodzy Wychowawcy, Uczniowie i Rodzice dziękujemy za tak liczny udział w akcji Łańcuch Dobra. W przedsięwzięciu wzięło udział 133 uczniów naszej szkoły, którzy stworzyli aż 1669,8 m łańcucha. Najbardziej aktywne klasy to :

- 1 A - 477 m,

- 4 C - 300 m,

- 1 C - 236,4 m.

Najdłuższy łańcuch wykonała uczennica klasy 1 A - Blanka Miękus, której łańcuch miał długość 223 m. Gratulujemy.

      Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział i zaangażowanie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przebiegu akcji. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym uda się pobić rekord w długości łańcucha utworzonego w naszej szkole.

 

 

 

Organizatorzy:

Magdalena Skutnik

Kamil Rutkowski