Motto szkoły

"Nie zapomnij, szkoło, tej prawdy najprostszej, że dziecku trzeba miłości, miłości, miłości"

Kornel Makuszyńskii

- Akcja "Miłość ma wiele twarzy"

Miłość ma wiele twarzy i można ją wyrazić na tysiąc sposobów.... Pokaż, że los dzieci chorych na raka nie jest Ci obojętny, a życzliwe słowa i gesty mają wielką moc.

 Z okazji zbliżających się walentynek zachęcamy do udziału w akcji "Miłość ma wiele twarzy - Wylosuj Anioła". Wystarczy, że stworzysz kolorową kartkę pełną miłości  (dobrych życzeń, słów wsparcia i nadziei) i do 12. 02.2021 r. wyślesz jej zdjęcie (jeśli masz ochotę  - wraz z Tobą) na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  (klasy 1-4) lub   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (kl.5-8). W wiadomości podaj swoje imię i nazwisko oraz klasę.

 14 lutego wszystkie kartki przesłane zostaną do dzieci leczonych na oddziale onkologicznym. Wasze prace zaprezentujemy również na stronie internetowej szkoły i facebooku.

Izabela Siemion

Agnieszka Krajewska

 

2021 02 03 wylosuj aniola

- zobacz plakat