Przetargi publiczne
Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie zajęć pt. "Konwersatoria z języka angielskiego z native spikerem"

Informacja o unieważnieniu postępowania "Konwersatoria z języka angielskiego z native spikerem"

Informacja o unieważnieniu postępowania na przeprowadzenie zajęć z uczniami rozwijających kompetencje kluczowe oraz kształtujące umiejętności i postawy niezbędne na rynku pracy pt. "Konwersatoria z języka angielskiego z native spikerem" w ramach projektu "Odkrywamy talenty" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 - 2020.

Informacja o roztrzygnięciu postępowania

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>