"Nie zapomnij, szkoło, tej prawdy najprostszej, że dziecku trzeba miłości, miłości, miłości"

Kornel Makuszyńskii

Archiwum - 2012 Wiosna - osiągnięcia sportowe

Osiągnięcia sportowe - wiosenne starty:

Biegi przełajowe okazji "Dnia Ziemi i Dni Olimpijczyka" - 29.04.2012 uczniowie naszej Szkoły (głównie chłopcy, ale była też jedna odważna dziewczynka) uczestniczyli w biegach przełajowych na Zielonych Wzgórzach w rejonach SP 44.
19 m. - Kamil Sołtysiak

XXXI Mały Memoriał im. B. Malinowskiego w biegach przełajowych - 15 maja 2012 r. zawodnicy SP 11 wzięli udział w zawodach w lesie na Pietraszach, do pokonania były dystanse 600 i 1000m. Za 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej nasza Szkoła zdobyła puchar, a w poszczególnych kategoriach zarówno dziewczęta jak i chłopcy zdobyli medale i nagrody rzeczowe.
Wyniki zawodów:
1 m. - Ola Sidoruk
1 m. - Przemek Szachowicz
2 m. - Jakub Dakowicz
5 m. - Dominik Górski
6 m. - Hubert Lenkiewicz
Na sukces drużynowy zapracowali również: Ola Antoniuk, Ola Sidoruk, Laura Trybulska, Marcin Łogwinowicz, Jakub Boguszewski, Rafał Tyszuk, Łukasz Łuba, Kamil Sołtysiak.

Igrzyska Miasta Białegostoku w czwórboju lekkoatletycznym - 14 maja dziewczęta i 16 maja 2012 r. chłopcy uczestniczyli na stadionie MOSIR w zawodach wielobojowych na które składały się 4 konkurencje: bieg na 60m. skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg na 600m (dz.) i na 1000m (chł.). Drużyna chłopców w składzie: Jakub Dakowicz, Dominik Górski, Konrad Karczewski, Karol Kułak, Hubert Lenkiewicz, Przemek Szachowicz i Krzysztof Janowicz zajęła w klasyfikacji drużynowej 6 miejsce. Najwięcej punktów indywidualnie w naszej reprezentacji zdobył Konrad Karczewski.
Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Andrzejuk Aleksandra, Humeńczyk Izabela, Jakubowska Gabriela, Korpacz Dominika, Sidoruk Aleksandra, Stefanowska Karolina. Karolina zdobyła najwięcej punktów indywidualnie w zespole dziewcząt za wyniki uzyskane w poszczególnych konkurencjach.

Igrzyska Miasta Białegostoku w lekkiej atletyce - 23 maja 2012 r. na stadionie MOSIR w zawodach lekkoatletycznych szczebla miejskiego naszą Szkołę reprezentowały 2 dziewczynki i 7 chłopców.
W zawodach złoty medal w biegu na 1000 m. zdobył Przemek Szachowicz, w klasyfikacji drużynowej chłopcy zajęli 6 miejsce. Do finałów wojewódzki awansowali Przemek Szachowicz i Konrad Karczewski.
1 m. - Przemek Szachowicz - 1000m.: 3.19.78
4 m. - Konrad Karczewski - skok w dal: 4.39
4 m. - Jakub Dakowicz - 600m.: 1.57.66
5 m. - sztafeta 4x60m. - 34.73 (Konrad Karczewski, Karol Kulak, Jakub Dakowicz, Dominik Górski)
15 m. - Gabriela Jakubowska - skok w dal: 3.28

Igrzyska Województwa Podlaskiego w lekkiej atletyce - 30 maja 2012 r. dwóch uczniów reprezentowało naszą Szkołę w zawodach lekkoatletycznych. Przemek Szachowicz startował w biegu na 1000 m., zajął 11 miejsce czasem 3.27.13, a Konrad Karczewski skoczył w dal na odległość 4.22 co dało mu 13 miejsce w województwie.

Bieg Dnia Olimpijskiego - 17 czerwca 2012 r. dla uczczenia pamięci powstania Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego, ulicami Białegostoku przebiegło ok. 1000 osób, wśród nich również uczniowie SP 11. Biegi Dnia Olimpijskiego odbyły się równolegle w 213 państwach świata. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkową koszulkę i dyplom potwierdzający uczestnictwo w biegu. Wśród uczniów klas V-VI uczeń klasy VI D Przemek Szachowicz zajął wysokie 5 miejsce.

Ogólnopolski Test Coopera - 9 czerwca 2012 r. na stadionie MOSIR każdy chętny biegający zawodowo lub amatorsko mógł sprawdzić poziom swojej wytrzymałości pokonując w czasie 12 minut jak najdłuższy dystans. Naszą Szkołę na teście reprezentowali uczniowie klas VI: Karol Kułak i Przemek Szachowicz. Chłopcy potwierdzili swoją wysoką formę uzyskując bardzo dobre wyniki w swojej kategorii wiekowej, Karol  - 2750 m., Przemek - 2700 m.

Osiągnięcia sportowe - turnieje szkolne i pozaszkolne

Dnia 15 czerwca 2012 r. odbył się Turniej Piłki Nożnej dziewcząt i chłopców kl.IV-V. W turnieju uczestniczyło 10 drużyn (łącznie 70 uczniów). Rywalizacja wśród dziewcząt była bardzo wyrównana, o zwycięstwie zadecydowała niewielka różnica punktów. Wśród chłopców faworytami były klasy IV C i V D, jednak w finale spotkały się klasy V D i V A. Klasa V D wygrała zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców. Mecze odbywały się w duchu "fair play" przy nieustającym dopingu kibiców.

Turniej Piłki Nożnej klas I - 19 czerwca 2012 r. chłopcy z klas I: Mateusz Haponik, Kacper Zalewski, Lingo Filip, Łuczak Grzegorz, Grzęda Patryk, Dziekiewicz Jakub, Majewski Konrad rywalizowali z rówieśnikami z innych szkół białostockich w turnieju piłki nożnej zorganizowanym pod patronatem Jagiellonii Białystok. Po zaciętych rozgrywkach ostatecznie drużyna SP 11 uplasowała się na 3 miejscu zdobywając puchar i brązowe medale.