- Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne w ramach projektu -Jedz zdrowo i kolorowo

9 czerwca klasy 1ai i 7ai uczestniczyły w warsztatach kulinarnych w Studio Kulinarnym Atuty w ramach projektu -Jedz zdrowo i kolorowo. Przygotowywano m. in. tartaletki z łososiem, twarożkiem i rzodkiewką, burgery z bułką własnego wypieku, kotletem i warzywami oraz malinowe tiramisu. To były przepyszne zajęcia. Polecamy wszystkim takie spędzanie przedpołudnia - smacznie, zdrowo, kolorowo!

W środę 16.06 przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego również wzięli udział w warsztatach. Podczas zajęć poznali technikę wykonywania oryginalnego SUSHI. Zajęcia były inspirujące, a własnoręcznie przygotowane potrawy przepyszne. Była to wspaniała nagroda dla pracowitych członków SU.