Motto szkoły

"Nie zapomnij, szkoło, tej prawdy najprostszej, że dziecku trzeba miłości, miłości, miłości"

Kornel Makuszyńskii

Szkola Podstawowa nr 11
Promocja zdrowia - Szkolne talenty promują zdrowie PDF Drukuj Email
Spis treści
Promocja zdrowia
Projekt 2020 r. - Jedz zdrowo i kolorowo-warsztaty na wesoło
Projekt 2019 r. - ''Dla każdego coś zdrowego''
Warsztaty 'Zielona kraina'
WARSZTATY przygotowywania koktajli mleczno - owocowych
Szkolne talenty promują zdrowie
Projekt Z 11 bezpiecznie
Krajowy Certyfikat SzPZ
Zespół Promocji Zdrowia
Mocne strony szkoły
Współpraca z rodzicami
Współprca ze środowiskiem lokalnym
Projekt Szkoła/przedszkole przyjazne zdrowiu i aktywności fizycznej
Wiadomosci Archiwalne
Wszystkie strony

4 czerwca uczniowie naszej szkoły wystąpili na imprezie o charakterze Przeglądu Dziecięcej Twórczości Teatralnej pod hasłem "Bądź zdrów", realizowanej w szkołach podstawowych Białegostoku w ramach projektu "Promocja Zdrowia w oczach dziecka 2014".

Celem projektu jest promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia. Przegląd został zorganizowany m.in. przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku, Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną, Białostockie Centrum Onkologii, Departament Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Białymstoku.

W kategorii wiekowej klas I - III naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III c. Grupa teatralna "Zajączki z III c" zachwyciła wszystkich swoim zaangażowaniem i talentem. Jury przyznało im I miejsce. Nikt nie spodziewał się takiego sukcesu, tym bardziej stało się to przyjemną niespodzianką. Małe zajączki zaprezentowały przedstawienie mówiące o tym jak ważna jest przyjaźń w życiu każdego człowieka. To właśnie ona wpływa na samopoczucie i aktywny tryb życia każdego dziecka.

W kategorii wiekowej klas IV - VI Jedenastkę reprezentowali aktorzy z klasy IV c. Uczniowie przygotowali  przedstawienie pt. "Kopciuszek w szkole promującej zdrowie". Swoim występem próbowali pokazać, że zdrowe odżywianie i sport są najlepszą drogą do sukcesu. Przekonywali zebraną publiczność że..."Kto dużo ćwiczy i książki chętnie czyta - ten będzie zawsze zdrowy i kwita".