- Wakacyjne życzenia

Zdrowia i radości bezpiecznych podróży słonecznej pogody i niezapomnianych wrażeń przeżytych podczas wszystkich wakacyjnych dni życzy Dyrekcja Nauczyciele i Pracownicy SP 11

- KONIEC ROKU SZKOLNEGO

- Wyniki konkursu historyczno - literackiego

Wyniki konkursu historyczno - literackiego

Dnia 21 czerwca w Zespole Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie IX edycji Wojewódzkiego Konkursu Historyczno- Literackiego ?By czas nie zaćmił i niepamięć?. W poszukiwaniu prawdy o Katyniu, Smoleńsku i Obławie Augustowskiej, organizowanego przez Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Jarosława Zielińskiego oraz Podlaskiego Kuratora Oświaty Beatę Pietruszkę.

Laureatką pierwszego miejsca została uczennica klasy 8b ? Wiktoria Karabowicz.

Wyróżnienia otrzymały:
Alicja Dawidziuk kl.8b,
Karolina Zdrodowska kl.8b,
Anna Lubecka kl.7c,
Julia Kochanowska kl.7e,
Natalia Iwaniuk kl.6a,
Malwina Dziawgo kl.6c.

Wiktoria podczas uroczystości wyrecytowała swój piękny wiersz oraz udzieliła kilku wywiadów.

GRATULUJEMY uczestniczkom konkursu oraz nauczycielom:
Pani Monice Kosiorek, Panu Krzysztofowi Kasabule oraz pani Małgorzacie Ślepowrońskiej - opiekunom merytorycznym.

- Ośmiu Wspaniałych

Samorządowy Konkurs Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych" to inicjatywa, podczas której młodzi ludzie są nagradzani za działalność pozaszkolną, wolontariacką, którzy odpowiadają na potrzeby innych.
16 czerwca odbył się finał 26. edycji tego konkursu.

W kategorii "Ósemeczki" laureatką została Hanna Prokopczuk z 6c
W kategorii "Ósemki - Junior" Ewa Wasilewska z 8a

Oto nasze FINALISTKI 26 edycji Samorządowego Konkurs Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych"

Monika Łupińska z 7c
Anna Lubecka z 7c
Malwina Dziawgo z 6c

Serdecznie gratulujemy!

- Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne w ramach projektu -Jedz zdrowo i kolorowo

9 czerwca klasy 1ai i 7ai uczestniczyły w warsztatach kulinarnych w Studio Kulinarnym Atuty w ramach projektu -Jedz zdrowo i kolorowo. Przygotowywano m. in. tartaletki z łososiem, twarożkiem i rzodkiewką, burgery z bułką własnego wypieku, kotletem i warzywami oraz malinowe tiramisu. To były przepyszne zajęcia. Polecamy wszystkim takie spędzanie przedpołudnia - smacznie, zdrowo, kolorowo!

W środę 16.06 przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego również wzięli udział w warsztatach. Podczas zajęć poznali technikę wykonywania oryginalnego SUSHI. Zajęcia były inspirujące, a własnoręcznie przygotowane potrawy przepyszne. Była to wspaniała nagroda dla pracowitych członków SU.

- Wyniki konkursu Królewska gra - szachy

II Ogólnopolski konkurs plastyczny Królewska gra -szachy
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kategorii grafika komputerowa.

Wyróżnienia:
Marysia Ołdakowska

Prace przyjęte do wystawy:
SP nr 11, Białystok- Kornelia Hryniewicka, l. 11, Karolina Kamińska, l. 11, Szymon Rafałko, l. 12, Gabryś Marciniak, l. 12, Maja Adamiuk, l. 12, Natalia Lebiedzińska, l. 12, Robert Wrzesiński, l. 12.
Serdecznie gratulujemy!

Prace wysłane na konkurs:

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>